| FlorinCiokan a întrebat:

Nu functioneaza "Hard Reset" la al meu Allview E3 Sign dupa ce se aprinde in continuare imi apare : "IntroducetiCod PIN - Please enter the Privacy Protection password to unlock.". Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este parola de protectie a telefonului de tine setata. Daca nu stii codul ramane blocat. Numai la service il deblochezi.

| PinteLaurentiu a răspuns:

Este din cauza cartelei nu a telefonului cartela este cea care iti cere pinul poti sa incerci sa il pornesti cu alta cartela in el.

| FlorinCiokan explică (pentru PinteLaurentiu):

Il pornesc fara cartela.