| Assu53 a întrebat:

am si eu urmatoarea problema, doresc sa emit wireless cu laptopul ca sa pot avea acces la internet si pe telefon, am incercat sa emit cu conectiffy si cu inca alte 2 programe, cu toate imi emite internet, arata ca este conectat de pe telefon dar cand intru pe internet cu telefonul nu se incarca nici-o pagina, nu merge nici-un program pentru net, absolut nimic, ma puteti ajuta si pe mine va rog frumos? sau ce alte programe imi recomandati.

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Http://virtualrouterplus.com/, eu asta il folosesc pentru tableta si telefon.
Download-ul e un pic mai jos, ai de la Cnet un videoclip cum sa-l folosesti. Succes!

2 răspunsuri:
| Assu53 explică (pentru AlexandruTeodor):

Mersi, dar degeaba...cand ii dau start virtual wireless imi da eroare sad offf : "virtual router plus could not be started cu celelate programe de le-am folosit imi faceau acea retea, se conecta telefonul la ele dar cand nu imi incarca nici-o pagina in browser...

| Assu53 explică:

Problema rezolvata happy am instalat windows 8 si acum merge. mi se conecteaza la internet.