| Satres a întrebat:

Salut, am tot cautat zilele astea o placa de baza pentru Samsung Galaxy mini 2 s6500D si n-am gasit decat una SH. Aveti idee de unde as putea cumpara una noua?/// Daca dau telefonul la service(placa e stricata) imi schimba ei placa contracost? Multumesc pentru atentie.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ti-o schimba. Voiai sa ti-o schimbi tu? Mergi pe la mai multe service-uri si intreaba daca au placa si cat costa montajul.

2 răspunsuri:
| Satres explică (pentru darrio2007):

Ok, mersi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Satres):

Pentru putin.