| An3treiu a întrebat:

Salut am TPU am si eu un Telefon mobil Apple iPhone 4, 8GB, Black as avea si eu o mica intrebare se poate sa pun memorie in plus din cate stiu nu merge cu Micro Card dar daca il duc la un service si imi pune memorie se poate!
Cel care ma ajuta i dau funda!

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Pai, da, daca il duci la servis o sa ii poata sa ii bage mai multa memorie. Treaba este ca cred ca va trebuie sa mergi tu cu telefonul si cu memoria mai mare. In cazul in care n-ai, va trebui sa o platesti acolo... cred.

| xxx8 a răspuns:

Nu nu se poate face nimic in legattura cu memoria...ttrebuia sa iti iei macar de 16 gb daca tot tiai luat iphone

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu sincer nu am auzit vreodata ca cineva poate sa puna mai multa memorie interna pe un telefon.
Daca nu poti deloc sa iti mai stergi din fisierele inutile pe care nu le folosesti, singura varianta ar fi sa il vinzi pe acesta si sa cumperi un model de 16GB!
Succes happy

| An3treiu explică:

Da faza e ca nu e de asta am memorie mai am 4 GB + 200 de poze si 9 jocuri dar doresc sa vad daca se poate pune memorie mai mare oricum am sa mai sterg din poze pentru ca stiu ca asta manainca cam mult din memorie am sa incerc sa ma duc la un service sa vedem ce spune!