| alice31 a întrebat:

imi doresc foarte mult un telefon Apple dar nu iphone5 pentru ca nu imi permit as vrea sa stiu cat costa un iphone4 sau 4S si daca se mai gasesc in sucursalele cosmote! si mai am o intrebare, unui telefon appple ii poti pune card de memorie? eu am pentru. telefonul meu Samsung!

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Un Iphone 4 costa in jur de 1500 ron. daca nu mai mult... Iphone-ul are memorie mare, de 8/16/32 GB, eu zic ca nu iti mai trebuie card de memorie.

| khwewljewew a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa nu-ti cumperi Iphone 4 sau 4S din magazine cum ar fi Cosmote, Germanos, Orange, Vodafone. Sunt destul de scumpe. Poti gasi pe Okazii, Mercador, Tocmai etc. Iphone 4S sub 10 milioane stare impecabila 16 GB. Nu-ti recomand Iphone 4, este praf se vede totul sters la el pozele ies aiurea... Iti recomand Iphone 4S. E mult mai bun. Si nu, nu merge sa pui niciun fel de card la ele. bafta!

| AlexBoy88 a răspuns:

Buna! Apple iPhone 4 costa 339 euro adica 15 mil la Vodafone iar 4s e aproape la fel de scump ca iPhone5 (cu vreo 5 mil mai ieftin)
Si mai gasesti pe site la ei.
Funda?

| Radu_Loren_1998 a răspuns:

Nu ii poti pune card de memorie unui telefon Apple. intr 250-300 de euro e un iphone 4/4s.