| Ioja_Raluca_1985 a întrebat:

Salut am un Alcatel one touch 991 si nu mai pot apela si nici nu mai pot fi apelata pentru ca im i apare fara servicii sau fara cartela sim si am incercat dupa alt telefon si la fel

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ti s-a demagnetizat cartela sim, trebuie sa-ti cumperi alta.

| Ioja_Raluca_1985 explică (pentru Deliiiia):

Dar nici alta cartela nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ti s-a demagnetizat cartela. E un lucru des intalnit, mai ales daca folosesti acea cartela telfonica de mai multe luni, poate chiar ani. Va trebui sa mergi la providerul tau (Orange, Vodafone, etc) sa iti inlocuiasca cartela.

O zi placuta happy

| Ioja_Raluca_1985 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu mai inteles nu merge telefonul de fapt pentru ca am incercat cu alta cartela in el si la fel nu merge dar cartela asta care o am in el merge in alt telefon de fapt telefonul e de vina