| bagialex a întrebat:

Salut,am un Allview P5Quad si am o problema, nu imi gaseste reteaua(eroare de retea atunci cand ii dau retea automata) dar cartela o vede atunci cand il pornesc(am incercat cu 2 cartele Cosmote si nu a mers nici una, in acelasi loc cu un alt telefon nu sunt probleme). Telefonul e never din fabrica!

Cu toate acestea cand ajung intr-un oras mai maricel am bagat cartela si a mers fara probleme. E din cauza telefonului?sad

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Oicum e clar ca ceva nu e normal. Mergi cu el la garantie si precizeaza ce se intampla, ca sa il trimita la garantie.