| Stephan2014 a întrebat:

Am un Allview v1 viper iar in dimineata asta am observat ca display-ul telefonului meu este zgariat. Il am de abia o saptamana si deja e zgariat cu toate ca are husa de protectie flip. Intrebarea e daca exista vreo posibilitate sa inlatur zgarietura in afara de inlocuirea display-ului. Sau cel putin daca pot pune folie pe ecran.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine te retine sa nu pui folie? Pana acum de ce nu ai pus?

| Stephan2014 explică (pentru K0sti):

Ma refeream la calitate. Daca din cauza zgarieturii sa nu se formeze bule de aer sub folie.

| K0sti a răspuns (pentru Stephan2014):

Nu conteaza folia, ci metoda de aplicare si cel care face operatia!