| sweetjolly a întrebat:

Am si eu o problema. Acum vreo luna mi-am cumparat un Allview V1 Viper si deja l-am zgariat rau zilele astea. Nu a avut nici folie, nici husa. M-ar interesa pretul unui display. Eu nu prea ma pricep, stiu doar ca este IPS LCD si are rezolutia de 1280X720. Cam cat ar costa un display de genul asta, cu tot cu montare? Funda. :*

Răspuns Câştigător
| Servicetel a răspuns:

Salut, suntem service autorizat Allview.
Din pacate trebuie sa schimbi cu touchscreen+display, nu se pot schimba separat sunt lipite una de alta, piesa noua originala cu garantie 6 luni costa 360lei, in acest pret este inclus si montajul. Mai multe informatii se pot gasi aici: http://www.decodariiphone.com/reparatii-service-telefoane-allview/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sweetjolly explică:

Problema rezolvata, multumesc frumos.