| YourDeath a întrebat:

Am un Allview x1 soul, si as vrea sa ii fac un update... Am intrat pe site-ul celor de la Allview, si imi dau acolo fisierul care trebuie descarcat, instructiuni etc, dar nu sunt sigur daca sa o fac sau nu, pentru ca nu stiu cum se va misca telefonul, daca ii prieste updateul. Ce ziceti? A mai facut cineva update? Merita sa fac?

2 răspunsuri:
| YourDeath explică:

Stiu si eu cum se face... Intrebam doar daca se misca mai bine daca il updatez... Sau daca se misca mai rau, sa stiu daca il fac sau nu

| edysimion a răspuns:

Se misca perfect cu noul update.Iti spun asta ca posesor de Allview.Au facut mereu treaba buna cu update-urile