| BezeaToxica a întrebat:

Ce parere aveti despre Telefonul Allview X1 Soul Mini?
Arata misto, este bun, dar nu stiu daca si materialele folosite de Allview sunt asa de bune...voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Avand in vedere ca este firma romaneasca, cei de la Allview fac niste telefoane foarte bune la preturi accesibile. Sunt rezistente, se misca bine, fac poze frumoase, sunt dual sim.
Despre Allview X1 soul mini as putea sa spun ca am doar pareri pozitive. Are camera de 8mp, iar cea frontala de 2mp asta inseamna ca face poze foarte clare, are un procesor foarte bun pentru jocuri (mai ales pentru cele 3d), le face sa se miste foarte bine, fara lag, are memorie interna foarte mare, cat are si S3. Deci in concluzie este un telefon foarte bun, pe care il recomand cu incredere
http://bit.ly/1cF0gHu (link generat de conversion marketing)

| coztel5437 a răspuns:

Nu am incredere in Allview...ia mai bine un vonino ego qs, e cam la fel la specificatii dar e mult mai ieftin (doar 660 lei)..iti garantez ca merita

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

E un telefon destul de bun. L-as recomanda