| lauboss a întrebat:

Am o tableta Allview AX4 NANO si vreau sa-i fac update de la 4.2.2 jellybean la 4.4.2 kitkat si deja mi-am descarcat updateul direct pe tableta si nu sunt sigur daca pot face direct update(este salvat in download)de oriunde ar fi fisierul sau trebuie salvat undeva anume. FUNDA pentru un raspuns rapid si bun

1 răspuns:
| Stefan_Andronache_1987 a răspuns:

Nu trebuie salvat nicaieri dai click pe fisier si accepti si iti faci update-ul... gata...mult norocwinking