| catalin1798 a întrebat:

Salut, am un black berry bold 9700 care a avut un accident,mai exact mi-a cazut in apa si a intervenit o defectiune. Dupa ce am scos telefonul din apa l-am curatat si l-am lasat la soare, iar dupa acea am incercat sa il pornesc dar nu pornea.Am incercat si cu incarcatorul dar imi aparea X pe baterie care insemna ca nu se incarca.Cum as putea rezolva problema,

3 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Iar ne intrebi?
dul si tu la un service si vezi ce-ti zice

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îl duci la un Service deoarece s-a ars placa de bază!

Toate cele bune.

| Danzell a răspuns:

Prietene s-a cam dus. in momentul in care l-ai scapat in apa s-a scurtcircuitat. Te poti considera norocos daca, doar bateria s-a stricat.