| Andrei1099 a întrebat:

Am un iPhone 3G si am o problema cu el. De cateva zile incoace telefonul nu mai porneste (tin sa precizez ca butonul Power e stricat), il pun in priza apare sigla Apple si dupa un timp se stinge si dupa iar apare. Daca il scot din priza se stinge imediat. L-am pus in Recovery ca sa ii dau restore dar imi da eroarea 23. Cred ca este de la baterie. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Madalina921 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa schimbi bateria si probabil resoftat. Pentru eroare 23 : pune iphone ul in DFU mode si incearca.