| teo45pis a întrebat:

Am un iPhone 5 si azi cand am venit de afara am vrut sa l bag la încărcat.Am vazut ca nu incarca, mi s-a stins brusc..am vazut ca stins incarca ..la 4% s-a aprins.Deschis nu vrea sa încarce iar stins doar pana la 4%.ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Saveluc a răspuns:

Ai incarcator original, original? Periodic curata mufa din telefon cu o scobitoara din lemn. "fara metale, inox, aluminiu. etc" si vei obseva ca vei scoate numai scame. Daca nu merge si persista situatia ta. Baga-l pe calculator

1 răspuns:
| Saveluc a răspuns (pentru Saveluc):

Multumesc pentru funda. iti doresc sanatate in viata