| ElEmennt622 a întrebat:

Am un IPhone 6 Plus si partea de sus a ecranului cam face figuri. Ar putea fi Touch Idul sau e posibil sa fie din cauza amprentei, fiindca nu-mi merge. Cam cat ar costa repararea lui?

2 răspunsuri:
| eusuntcipi a răspuns:

Am patit aceeasi problema la un 6s Plus, am fost cu el la service si mi-a cerut 400 lei pentru reparatie, era display-ul. Nu l-am reparat fiindca nu merita, desi tu poti face ce vrei. Poate la 6 plus simplu costa mai putin

| ElEmennt622 explică (pentru eusuntcipi):

Si ce i ai facut pana la urma?