| pantera a întrebat:

Salut am un ipod touch 32 gb...aş vrea să îi fac jailbrek şi nu stiu dacă se poate face...şi dacă se poate, care este ultima versiune de jailbreak pentru ipod acesta? vă rog un răspuns mai sigur

Răspuns Câştigător
| RazvanP9 a răspuns:

Pai ipod touch 32 gb nu e o versiune de ipod, poate fi si ipod 1 de 32gb dar si cel mai nou ipod 5 de 32 gb, dar poti incerca sa iei itunes iar cea mai noua versiune e ios7 insa nu te sfatuiesc sa ii faci update la soft. Asa mi-am stricat eu primul ipod...