| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta(un specialist mai serios.) cum sa fac si cu ce program jailbreak la Ipod Touch 4G versiunea 4.3.5?
As vrea cv aplicatii moca.
Funda cine ma poate ajuta cu un raspuns mai serios si explicit.

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Http://www.jailbreaknation.com/......touch-ipad
Sper ca o sa intelegi cum se face. ai si programul acolo. pasii sunt explicati in detaliu.

| anonim_4396 explică (pentru sonny89):

Mersi fain.din pacate n-am reusit da` totusi pentru intentie iti dau funda dat fiind faptul` ca esti singuru` care s-a ostenit sa posteze ceva

| sonny89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-o naiba de funda. Nu-mi amintesc exact cum faceam eu, dar pasii aia de acolo erau cu siguranta.
http://www.redmondpie.com/......-tutorial/
E ceva tot cam la fel, Folosind site-urile astea am reusit si eu... Trebuie doar sa respecti intocmai pasii de acolo.

| anonim_4396 explică (pentru sonny89):

Mersi inca o data happy Poate voi mai incerca da` deocamdata ma bucur ca am reusit sa fac iOS ul la loc cu restore-ul...imi era frica, ca o sa-mi dea eroare.cand imi mai arde de "adrenalina" o sa incerc.