| orlando12345 a întrebat:

Salut am un Nokia 500 pot sa ii bag sistem de operare android va rog puteti sa imi raspundeti!

14 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Nici vorbă!

| LoveAfterWar a răspuns:

Nu!

| al3xander a răspuns:

Nu, in niciun caz. telefoanele mobile nu sunt precum calculatoarele ca sa le poti instala ce sistem de operare doresti.

| winer98 a răspuns:

Nu poti cel mai recent e symbian belle Nokia foloseste windows phone si symbian. Poti doar cauta un anumit joc pe acel niste mde operare altele le vei gasi altele nu. Funda?

| KittyCAT01 a răspuns:

Nu este posibil! Bye-bye

| Niiiicu a răspuns:

Salut,nu ai cum sa bagi un sistem de operare peste altul

| Niiiicu a răspuns (pentru al3xander):

Dar nici la pc nu poti baga baga un sistem peste altul, de exemplu sa pui linux pe mac, sau pe windowsbig grin

| vali1985 a răspuns:

Nu poti.

| al3xander a răspuns (pentru Niiiicu):

Cum sa nu poti pune linux pe un computer normal (ba mai mult sa pui linux pe langa windows)? sau sa nu poti pune pe MAC windows? scuze ca iti zic dar mai documenteaza-te.

| Niiiicu a răspuns (pentru al3xander):

Pai in paralel da, dar pune tu pe un pc cu windows 7 de exemplu mac

| al3xander a răspuns (pentru Niiiicu):

Nu neaparat, poti sa pui pe un calculator numai windows 7 sau numai linux. iar faza cu mac-ul pe calculator normal se poate pune insa neoficial.

| Niiiicu a răspuns (pentru al3xander):

Ok.msbig grin

| al3xander a răspuns (pentru Niiiicu):

Pentru nimic, numai bine!

| Niiiicu a răspuns (pentru al3xander):

Asemenea,sanatate