| yellowcox a întrebat:

Pot sa pun sistem de operare android pe un Nokia lumia 610?

4 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Aici vezi cum merge http://www.youtube.com/watch?v=Tr4bNL7I-qQ - insa inainte de a cumpara un telefon, trebuie sa vezi reviews (pareri), asta nu pare a fi asa usor de modificat ca si sistem de operare - de exemplu upgrade la Windows 8. Insa telefoanele Nokia nu suporta nativ sistemul de operare Android inca. Poate ca asta da http://news.softpedia.com/......9943.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu poti schimba sistemul de operare daca are windows phone, daca are tot android poti face upgrade, daca nu nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei telefoanele suportă moding ce constă în modificarea anumitor fișiere în scopul alterării versiunii oficiale însă nu sunt disponibile drivere deci chiar dacă reușești, va merge groaznic! nu vei putea juca nimic, doar vei avea interfața și atât!
Pare rău pentru alegerea făcută...

| stancuioana a răspuns:

Nu, nu poti schimba sistemul de operare a unui telefon