| Spoorky a întrebat:

Salut am un Nokia 6300 si in urma cu ceva timp am avut telefonul la reparat si de atunci nu-mi mai sta fata la telefon fixa adica imi cade mereu cu ce so lipesc? am incercat cu super glue dar nu merge pentru ca dupa o luna se dezlipeste iar exista vreo solutie ceva?

3 răspunsuri:
| Toxic0 a răspuns:

Pai exista sa lipesti cu picatura, te sfatuiesc ca asa este foarte bine...
Sper sa iti fie de folos... Sall!

| KaPy2 a răspuns:

Lipeste cu picatura, dar cand vrei sa schimbi fata ce faci? daca o lipesti cu picatura asa moare baftawinking

| gabitza1994 a răspuns:

Da trebuie sa-ti cumperi alta fata la telefon!