| donsergione a întrebat:

Salut,

Am un Nokia e6 si nu stiu din ce cauza de la un timp cand scriu ceva pe tastatura telefonului, atunci cand apas pe z apare y si viceversa. Aveti idee cum as putea rezolva aceasta problema?

Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca manualul de aici, du-te la pag54 si vezi cum se schimba limbajul tastaturii (nu al telefonului):
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E6-00_UG_en.pdf

| donsergione explică:

Am facut si ce ai spus tu dar nu s-a intamplat absolut nimic chiar si dupa ce l-am stins si l-am reaprins... I-am facut si un hard reset si tot nimicsad