| Sclipiciii a întrebat:

De curand am vrut sa intru pe id'ul meu, dar nu stiu din ce cauza nu imi mai merge! Imi da eroare. Aveti vreo idee din ce motiv imi apare astfel si cum as putea rezolva problema? funda.

Răspuns Câştigător
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Salut. Mda si mie mi s-a intamplat si imi zicea ceva jos acolo ca mi l-a blocat si am dat acolo si am bagat alt email si m-a spus sa scriu noua parola sa comfirm si dupa a mers. Sper sa te fi ajutat!
Funda?

1 răspuns:
| IdekaKarry a răspuns:

Motivul poate fi ca ei ti l-au blocat si ti-l poti recupera dand la mi-am uitat parola sper sa iti functioneze!