| BelleStar a întrebat:

am un Nokia n8 de aproape un an de zile, nu am avut nicio problema niciodata cu telefonul pana astazi. Am ramas fara baterie si s.a inchis... am ajuns acasa l.am bagat la incarcat si l.am aprins, iar pe ecran mi-a aparut urmatorul mesaj :
Phone start-up failed.
Contact the retailer.
Mentionez ca nu pot sa il folosesc sau sa il sting. este pur si simplu blocat. Ajutor!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria cateva secunde si bag-o iar. Daca face la fel mergi la un service.