| IuliaJuly13 a întrebat:

Zilele trecute, cand sa imi verific telefonul, am descoperit ca era inchis. Am dat vina pe baterie, ca s-a descarcat, si cand l-am bagat la incarcat, incercand sa il deschid, a aparut Samsung Galaxy Ace Plus pe ecran, a vibrat scurt si a ramas blocat asa. Ce sa fac? Trebuie reinstalat Androidul? Exista vreo sansa sa recapat pozele si contactele daca sunt salvate in telefon? sad

3 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Nu ai card in el? si mie mi s-a blocat. si a trebuit sa il resoftez. din pacate nu am putut sa mai salvez nimic sad mergi cu el la un centru GSM. s-ar putea sa te ajute si sa iti salveze si pozele succes :*

| camitzu27 a răspuns:

Scoate bateria si incearca sa il pornesti iar. daca tot nu merge ar trebui dus la cineva care se pricepe. pozele le poti recupera daca sunt pe card sau dupa ce il repara, depinde ce are telefonul

| alexandra5742 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la un specialist, sau ceva mai riscant... sa scoti bateria, apoi cardul de memorie (sper ca ai ) si sa pui la loc bateria, apoi ii dai reset.