| MihaiKJL a întrebat:

Am un S5 si sunetul inregistrarilor video se aude doar intr-o casca iar daca inregistrez doar sunetul de exemplu o inregistrare audio pe facebook sau watsapp se aude normal. numai la video se aude asa. Care ar putea fi chestia? (castile nu sunt stricate, am bagat si la boxe si la fel face se aude in partea dreapta)

2 răspunsuri:
| Emy2004 a răspuns:

Ar putea fi o problema de hardware! Încearcă să îi dai un gard reset și s.ar putea sa meargă! Daca tot nu funcționează atunci du.te cu el la service! Funda?

| Emy2004 a răspuns:

Hard*