| Gabi1999 a întrebat:

Salut am un Sagem my c5-3 a fost al doilea meu telefon cand inchideam clapita se facea display-ul negru si cand o deschideam tot la fel ca sa nu se mai faca negru trebuie deschis repede si clapita data la maxim de ce se face disp negru?(o fi de la banda ) l-am desfacut si acum nu se mai aprinde display-ul laughing de ce?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, din pacate ti s-a defectat folia. Ai doua variante: mergi in service si o schimbi, sau iti iei alt telefon.