| maricel a întrebat:

Am un Nokia N95, tel functioneaza perfect, numai ca nu se aprinde ecranul(este negru), i-am pus alt display, tot asa, i-am pus alta banda flex, degeaba. Ce sa fie?

2 răspunsuri:
| Misu_5062 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, dar am rezolvat inlocuindu'i bateria. Ar putea fi de la baterie.

| corn3l a răspuns:

Am si eu aceas problema cu Nokia n95 se aprinde merge tot numai numai afiseaza nimic pe ecran i-am schimbat dysplayu placa de baza si tot aia sa fie dela folie?