| andreycosmin1 a întrebat:

Din nou o problema cu windows 8. Il am de apoape 3 luni si cand l-am instalat prima data mergea destul de bine, dupa 1 saptamana cand in deschideam scriam parola si ecranul mi se facea negru! Am primit sugestii tot aici pe TPU, sa il reinstalez, si l-am reistalat.Tot aceeasi problema primele dati a mers bine si s-a deschis acum dupa o saptamana cand scriu parola ecranul se face negru! Ce trebuie sa fac? Fundaa MARE!winking

Răspuns Câştigător
| elizutza201 a răspuns:

Pai...mie mi s-a intampalt asa cu windows 7 ultimate si am reinstalat de doua ori, apoi am aflat problema.
daca ai un CD cu drive-uri pentru alt windows, cum ar fi ca tu sa ai de 64 de bit si alea sa fie de 34 bit iti sterge windowsul sau poate ai apasat din greseala butonul "delete" si s-au sters toate.si daca e mai reinstaleaza-l pana vezii ca merge.
funda?! :]

| andreycosmin1 explică (pentru elizutza201):

Acum nu mai porneste de loc!

| andreycosmin1 explică (pentru elizutza201):

L-am reinstalat de 3 ori si tot asa face! Si de fiecare data am pus versiunia de 64 bit!?

| andreycosmin1 explică (pentru elizutza201):

L-am reinstalat a 4 oara! Ce trebuie sa fac? HELP crying

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Dar cu ecranul negru, cum e el asa, poti sa intri sa navighezi in my computer, sa intri sa zic pe mess, pe net (TPU)?

| andreycosmin1 explică (pentru florin1979):

Nu, nu pot sa fac nimic!