| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

Salut.am un Samsung galaxy ace 4.azi am descarcat aplicatii utile(Facebook, messenger, wp si cam atat). problema e ca se restarteaza intr-una.i-am dat si resetare si nu a ajutat cu nimic.

6 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Cel mai probabil, e necesar sa il resoftezi. O instalare fresh a sistemului Android.
Daca problema persista, atunci e o problema de hardware.

O zi buna!

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru Roxin):

Ma poti ajuta? cum il pot resofta?

| Roxin a răspuns (pentru Popescu_AdrYan_1994):

Stiu cum se resofteaza, dar nu cred ca am voie sa pun aici. Te pot ghida însă pas cu pas.

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru Roxin):

Ok spune-mi te rog.

| Roxin a răspuns (pentru Popescu_AdrYan_1994):

Ideal ar fi sa vorbim in alta parte...gen Skype sau Whatsapp. Da-mi mesaj privat cu numarul tau.

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru Roxin):

Ti-am trimis numarul meu