| Alexdapatabus a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si am o problema cu traficul de date. Desi am MB nu pot folosi facebook-ul si facebook messenger decat daca am conexiune Wi Fi. Browserul imi merge, la fel si alte aplicatii gen youtube. Am un prieten care are S2 si are aceeasi problema. Stie cineva vreo solutie?

1 răspuns:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Incearca asa: intri in setari -> mai multe retele -> retele mobile -> Nume puncte de acces -> name (cosmote), apn (broadband) si save. S-ar putea sa ai scris internet in loc de broadband

Succes,