| maus12 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy gio si am instalat pe el vreo 10 15 aplicatii si imi spune ca nu mai am memorie in telefon pentru a instala alta aplicatie dar imi arata ca mi se salveaza pe cartela de memorie ..HELP!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Logic, deoarece memoria internă este de DOAR 158 MB, ceea ce e foarte puţin - de aceea le instalează pe cardul de memorie!

Le foloseşti de acolo...

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Gio-S5660-Dark-Silver.html