| apocalipso1994 a întrebat:

Salut
Am un Samsung Galaxy Mini S5570. Ideea e ca vreau sa fac un upgrade la versiunea de android iar pentru asta trebuie sa folosesc Samsung Kies. Descarc Samsung Kies de pe site'ul Samsung iar cand incerc sa il instalez imi da o eroare de genu "Error reading setup initialization file". Fara acest program nu cred ca pot face upgrade'ul + ca nu reusesc in nicun fel sa conectez telefonul la pc. Funda. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| M29 a răspuns:

Din cate stiu eu daca exista versiune oficiala de Android mai noua decat cea de pe telefon poti face upgrade-ul direct de pe telefon. Este necesar insa un cont Samsung gratuit.