| Costin_Drăgusin_1977 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si din greseala am sters niste fisiere din sistem OS, de atunci cum intru pe wifi se blocheaza si trebuie sa ii scot bateria ca sa mearga...m-a disperat nu stiu ce sa ii mai fac.Cum pot sa refac OS? Am dat resetare din fabrica si tot degeaba, am bagat cu Odin 4.2.1 si este tot la fel(inainte aveam 4.1.2) ...Va rog dati-mi un sfat

2 răspunsuri:
| Cameleonnn a răspuns:

Incerci să cauţi pe net fişierele care le-ai şters. Sau cel mai bine il resoftezi la un service GSM

| ghostady2011 a răspuns:

Sall, ai putea sa-i dai o actualizare.