| Anonim111111111111 a întrebat:

Salut tuturor! Am un Samsung Note N7000 iar de ceva vreme mi se bloca si trebuia sa-i scot bloca si trebuia sa-i scot bateria si sa o bag la loc pentru a-l reporni. Intr-o seara l-am bagat la incarcat, s-a incarcat 87% si am vrut sa-l scot, a inceput sa tremure imaginea si s-a stins, l-am reaprins iar cand imi apareau 3 mesaje de la GMAIL se stingea, am repetat asta de 3 ori si tot asa facea. I-am dat recovery data factory/cache si imi apare Samsung Galaxy Note N7000 si se stinge. L-am resoftat de 4 ori, i-am bagat de fiecare data 4.1.2 cat aveam inainte, dar diferite si imi apare Samsung Galaxy Note N7000, si sta 1 secunda pe robotelul ala de la Android si se stinge. si tot asa.
Nu stiu ce sa mai fac, va rog frumos sa ma ajutati.

Sa fie problema de la baterie?
Mai mi-a spus cineva ca e procesorul facut pilaf.
Mentionez ca l-am resoftat cu Odin.
Nu stiu daca e buna categoria, ma scuzati.

2 răspunsuri:
| WoWTF a răspuns:

Du-te la un servis specializat

| Anonim111111111111 explică (pentru WoWTF):

Esti retardat. puteam sa ma duc la service in loc sa postez aici. dobitocule