| Aurelian_Ştefan_1995 a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy S4 de vineri, si atunci dupa ce s-a descarcat l-am incarcat, iar Sambata am adormit si a stat 6 ore in plus, iar acum se descarca bateria foarte repede, trebuie sa o schimb, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Alinutz0 a răspuns:

Activeaza modul econimic. Umbla pe el pana se descarca de tot (sa se inchida singur). Il pui la incarcat fara sa il deschizi. si il lasi 24 de ore. Merge brici. sa nu te astepti ca sa te tine bateria 1 saptamana ca la Nokia 1100. e S4 fratioare :3 bucura-te daca te tine 2 zile incarcat smug
Multa bafta :*

| Honeyyy a răspuns:

Asa sunt facute telefoanele astea: prost. Am si eu S4, si uneori imi incarc bateria si de 2 ori pe zi laughing.