| Ionnut_Mariius_2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5 si am schimbat bateria cu un coleg! De atunci, cand a avut baterie telefonul meu imi arata ca incarca dar se descarca. Dupa ce s-a descarcat nu a mai pornit. Daca schimb bateria merge dar imi arata la fel. Ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unei prietene i s-a intamplat acelasi lucru. Si-a cumparat o baterie noua si telefonul a mers la fel de bine ca inainte. Daca nu merge poti sa te duci centru de telefonie(Orange, Vodafone, etc) si ti se va spune cu exactitate ce trebuie sa faci.