| rem1x70 a întrebat:

Am un Samsung Glaaxy S5 şi am o "problemă" cu sunetul. Când conectez telefonul meu la nişte boxe cu wati mai mari decât difuzorul lui, iar apoi când îl conectez la căştile lui originale, se aude mult mai tare un timp... chiar dacă am bass şi claritate activate... pentru cine nu ştie, acestea pot lua unpic din sonorul pe care îl transmit căştile. Iar după un timp, sonorul revine la normal.
I s-a mai întâplat cuiva treaba asta?
Aştept un răspuns.
Mulțumrsc, fundă!

1 răspuns:
| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic exact care ar fi problema dar ma gandesc ca telefonul inca transmite muzica la puterea acelei boxe, si ii trebuie putin timp sa isi modifice iar "puterea" castilor tale.