| Pichakchiu a întrebat:

De ce nu îmi merge sunetul pe snapchat? Am activate toate alea la el, adică e totul permis, inclusiv microfon. Nu se aude nimic când înregistrez. E dat sonorul la maxim

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Dezinstalează și reinstalează aplicația. Restartează telefonul. Nu ai specificat însă dacă microfonul funcționează în alte aplicații. Dacă doar în Snapchat întâmpini problema, încearcă cei doi pași de sus, dar poți încerca și să ștergi datele aplicației pentru a o configura din nou, asigură-te că aplicația este actualizată și vezi dacă merge apoi.