| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview P5 Quad. De azi dimineață nu mai are semnal de loc. Îmi arată un x de culoare roșie pe semnal. Problema e că nu mă poate suna nimeni,nici să sun. Ce trebuie să fac să am din nou semnal? Pe toate telefoanele din casă am, numai pe acesta nu. Multumesc!

1 răspuns:
| Tarabostes a răspuns:

Reseteaza-l din setari daca ai un card sa nu ti pierzi ce ai in el sau il poti duce la reparat deca mai e in garantie. Sufla in slotul pentru slim. Baga alta cartela si vezi daca merge.