| VuraRaresDarius a întrebat:

Am o problema...Am o tableta Allview 2 SPEED QUAD si stau langa router si am doar 4 linii la WIFI, pe cand la telefoanele mele am full! Ma duc in alta camera si mai am semnal WIFI...Ce pot face pentru a remedia problema!?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate ai problema cu semnalul de la tableta. tia scapat pe jos vreodata

| Bandit288 a răspuns:

Nu poti face nimic, asa au toti telefoanele, ala e semnalul pe care il ai de la Wireless. N-are nicio problema WIFI-ul, asa trebuie sa mearga.