| antimoniu a întrebat:

Salut am un telefon c3-01 si nu prea mai merge touch as vrea sa stiu cat ma costa sa il schimb sau pot sa-l schimb eu personal si ce imi trebuie ca sa il schimb si cat m-ar costa daca as cumpara eu touch si sa ma duc sa mi-l schimbe ei

1 răspuns:
| ghiulbia a răspuns:

Buna. Nu.nu il poti schimba caci i exista 3 tipuri de touch. Nu stii care este defect. Iti trebuie o verificare, desigur facuta de niste specialisti in domeniu.Sa iti schimbi touch-ul te costa 100 de lei. Si dureaza cateva ore. Il lasi dimineata la un service, iar peste 5 ore cam asa il poti lua inapoi (asta daca nu au alte comenzi de onorat). Succes!