| Andrei095gmr a întrebat:

Am un telefon One plus 1 si imi merge greul touch-ul, ce ar trebui sa schimb la el si cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Oneplus one, illuminati, gaseste alt site tati, aparent asta te depaseste. Revenim la subiect, ai vreo folie aplicata pe display? Zic sa-l duci la un GSM ca sa iti spune mai exact ce are ecranul. Poate nu trebuie neaparat schimbat, cu toate astea manopera+ piese te va ajunge maxim 300 de lei in cel mai rau caz.

5 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Mai bine schimbi telefonul cu totul funda?

| Andrei095gmr explică (pentru Illuminati2016):

Un motiv pentru care as face-o?

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Andrei095gmr):

Telefonul tau e depasit

| perenna a răspuns:

130 ron display ( https://www.gsmnet.ro/......neplus-one )
75 ron montaj
-----
205 ron total