| ShtephShiShht a întrebat:

Am un telefon cu android Samsung Galaxy Y ( Young ) si am observat ca nu pot juca anumite jocuri la care am versiunea de android recomandata. De ce?

3 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Pai ce au nu-ti merg; merg cu lag?

| ShtephShiShht explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Nu imi merg. deloc happy

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru ShtephShiShht):

Probabil ca trebuie mai mult decat versunea android estge vorba si de componetne cati ramia i pe el intelegi daca ai un procesor slab nu iti merge.