| mariusinho998 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y s5360 si nu imi merge temple run, real fottball etc. aveti vreo idee cum as putea sa le fac sa mearga... am m-ai auzit metoda asta: fa-ti update la android.Am facut update la android insa nu imi mergea wifi, nu imi aparea tastatura etc si am hotarat sa revin la versiunea originala... aveti ceva sugestii la problema mea? Daca aveti ceva site-uri de unde pot face update la android sa mearga 100% va rog sa le lasati la comentarii. Funda celui mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| poateEU a răspuns:

Imi pare rau, dar telefonul tau nu suporta astfel de jocuri, cred ca nici n-are gpu(procesor grafic), singura varianta este sa iti iei un tel mai bun, updateul la android nu ajuta la nimic

2 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Nu duce telefonul, e prea slab, ce e aşa greu? Cumperi unul mai bun!

| rares123456789 a răspuns:

Nu ai procesorul bun pentru aceste jocuri. Si eu am Samsung galaxy gio gt-s5660 si nu imi merg multe jocuri. Eu iti spun sa re multumesti cu ce ai sau sa-ti iei un telefon mai bun