| Uisiahduajzbx a întrebat:

Salut, am văzut ca în kaufland este un stand pentru huse, accesorii pentru telefoane dar nu am văzut marca... Îmi poate sa îmi spună cineva cum se numește ca as vrea sa intru pe site-ul lor. happy va rog

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la standurile acelea unde este o persoana in mijloc si pune huse (poate si folii) la telefoane?
Nu cred ca are un site specific, daca nu are un nume exact. Este pus acolo ca o "taraba".
Dar... poate te referi la altceva happy

| Uisiahduajzbx explică (pentru DoarBogdan):

Da este un stand și poți cumpăra huse de telefon... Și ma gândeam ca are un nume ca să ma pot uita pe site-ul lor...

| Furnicuta000 a răspuns:

In fiecare hipermarket exista un stand de genul, nu numai in Kaufland. Si nu vei gasi in fiecare hipermarket acelasi patron de standuri, sunt foarte multe

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Uisiahduajzbx):

Atunci nu cred ca o sa gasesti un site pentru standul respectiv. Dar daca te putem ajuta cu o alta informatie, poti sa ne spui.

O zi faina in continuare! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul ăsta de standuri sunt peste tot, in Kaufland, in mall, peste tot si nu cred ca au un nume specific sau un site pentru a intra in contact cu ei.

| Sophieka a răspuns:

Sunt standuri cu huse si accesorii aduse din china de vreo persoana care devine persoana juridica (isi deschide firma), inchiriaza spatiu in kaufland sau alt market, cumpara stand, angajeaza pe cineva si asta e.
Poti merge sa intrebi daca au site, dar sansele sunt minime. Dar poti sa te uiti linistit, nimeni nu te obliga sa cumperi.

| Sonia822 a răspuns:

Depinde de oras, acelea sunt insule si nu au legatura directa cu Kaufland. E un privat care a inchiriat spatiu, poate fi oricine... nu sunt aceeasi in fiecare kaufland

| Iote a răspuns:

Standurile din hipermarketuri au huse de la mai multe marci.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Site-ul se numeste Robestshop.ro