| PreaFericitu a întrebat:

As dori daca exista un program pe PC in care sa scriu SMS-urile da sa fie trimise de pe numarul meu de telefon, sa nu mai scriu de pe telefon sa scriu de pe PC mesajul.O sa am nevoie sa dau si acelasi mesaj mai multor persoane.Gen cum trimit cei de la fan courier mesajele, sau eMAG, ca un SMSbot.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de programe speciale platite pentru asa ceva, intre timp poti cumpara credit si folosi skype pentru asa ceva

| halogen001 a răspuns:

Sunt unele aplicatii android (nu le-am incercat) care fac ceva de genul asta:
SMS Center, SMS Text Messaging Texting SMS,
http://mightytext.net/#featurewrap

| AndyPeScurt a răspuns:

Trebuie sa cumperi aceste programe sau ar mai fi gratis dar nu le-am incercat SMS CENTER SMS TEXT MESSAGING