| Straw a întrebat:

As dori si eu un program sau un site unde pot sa trimit mesaje pe telefonul mobil.dar care sa arate ca si cum se trimit de pe telefon..sa consume mesajele din telefon..nu trebuie sa fie trimite gratuit! Exista vreun program? Ajutati-ma! FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| cqalin a răspuns:

Pai nu stiu ce telefon ai dar daca instalezi softul care vine pe cd, ar trebui sa te lase. Din ce imi amintesc eu acum ceva timp cu softul si telefonul conectat la pc puteam trimite mesajele

| Straw explică (pentru cqalin):

Galaxy y S5369 cum mai exact?

| cqalin a răspuns (pentru Straw):

Instaleaza softul de la telefon de pe cd care ti-a venit in cutie cu telefonul, conecteaza tfl la calculator, deschide programul instalat de pe cd si vezi daca ai optiunea de trimitere mesaje dupa ce sincronizezi tlf cu calculatorul