| Specialistul95 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon care sa indeplineasca conditiile: sa aiba taste nu taciscrin, sa fie dual sim si sa aiba o camera cat mai mare. ce telefoane cunoasteti in acest gen?

2 răspunsuri:
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Salut,

La ce fel de tastatura te referi? Tastatura querty ( chuerti de aia cu litere multe mai pe intelesul tau ) sau tastatura cu cifre ( normala ).
Ai putea specifica si un pret maxim?

| Cipy23 a răspuns:

Sall.
Pai depinde foarte mult de buget daca vrei un smartphone (telefon cu android
touchscreen ) bun si dual sim te va costa in jur de 1000 de lei si iti recomand Allview p5 alldro http://www.allview.ro/......escriere/. Daca vrei un telefon la un pret mai mic tot dual sim si touchscreen iti recomand Allview p1 alldro la 500 de lei http://www.allview.ro/......descriere/ Sper ca te-am ajutat si apropo firma Allview este singura firm a care produce telefoane bune dual sim si ca pret si ca performante eu am un p5 alldro si merge perfect si este aproape la fel de bun ca un galaxy s2 ca performante dar si ca design. Succes!