| M371n1s7 a întrebat:

Salut.

As vrea sa imi cumpar un telefon la abonament [TELEKOM] si vreau sa stiu daca pot achizitiona telefonul cu cel mai mic abonament? Adica sa mai dau bani..sa zicem ca dau jumatate din bani...dar sa aleg cel mai mic abonament? Pot face asa? Nu am avut niciodata abonament si nu stiu. Mersi. FUNDA! happy

1 răspuns:
| Bartha_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Depinde ce telefon ai. Daca ai Samsung Galaxy S6 Edge e vreo 1800 lei sau ceva de genu la abonament.Du-te la Telekom in mall si intreaba acolo un specialist.Iti va daai multe detalii.